« Katalog stron / Usługi / Badania

  :: Dodaj stronę  


» PBJ - Badania Marketingowe

PBJ - Badania Marketingowe Badania rynkowe: jakościowe, ilościowe, desk research, mystery shopping a także badania on-line oraz badania opinii - na terenie całego kraju. Zapewniamy terminowość i solidność badań oraz analiz. Projekty ściśle dopasowujemy do potrzeb klienta.
PageRank: 4 - wieciej: PBJ - Badania Marketingowe
http://www.pbj.com.pl/ | link nie działa/spam?


» Badania rynku

Badania rynku PMR Research to firma badawczo-analityczna. Oferujemy pełną gamę usług badania rynku, a także usługi wyszukiwania informacji i przygotowywania analiz. Realizujemy projekty na Białorusi, w Czechach, Estonii, na Węgrzech, Łotwie, Litwie, w Mołdawii, Polsce, Rumunii, Rosji, Słowacji, Słowenii i Ukraini
PageRank: 4 - wieciej: Badania rynku
http://www.research-pmr.com/pl/ | link nie działa/spam?


» Tomografia komputerowa

Tomografia komputerowa HELIMED - Śląskie Centrum Diagnostyki Obrazowej wykonuje rezonans magnetyczny i tomografię komputerową na terenie woj. śląskiego i opolskiego. Strona zawiera wskazówki dla Pacjentów jak przygotować się do badania TK i MR. Dla Lekarzy udostępnione są wzory skierowania na badanie TK MR. Zapraszamy
PageRank: 4 - wieciej: Tomografia komputerowa
http://www.helimed.pl/ | link nie działa/spam?


» Badania psychologiczne i psychotechniczne - Ewamed

Badania psychologiczne i psychotechniczne - Ewamed Placówka świadcząca usługi w zakresie psychologii pracy. Profesjonalna pracownia badań psychologicznych - główny zakres działań to badania psychotechniczne oraz psychologiczne: kierowców, operatorów maszyn, górników i pracowników firm wysokościowych. Centrum posiada wszelkie niezbędne uprawnienia i zezwolenia do wydawania orzeczeń i opinii.
PageRank: 3 - wieciej: Badania psychologiczne i psychotechniczne - Ewamed
http://www.ewamed.pl/ | link nie działa/spam?


» Biuro podatkowe Rachmistrz

Biuro podatkowe Rachmistrz Biuro rachunkowe oferuje następujące usługi: prowadzenie pełnej księgowości, KPiR, rejestry VAT i sprzedaży. Obsługujemy kadry, rozliczenia z ZUS, listy płac. Proponujemy doradztwo w zakresie funduszy europejskich, doradztwo podatkowe oraz w zakresie handlu międzynarodowego.
PageRank: 2 - wieciej: Biuro podatkowe Rachmistrz
http://rachmistrz.tarnow.info.pl/ | link nie działa/spam?


» Badania rynku-Agencja badań rynku - Opinia

Badania rynku-Agencja badań rynku - Opinia Opinia Agencja Badań Rynku - naszą specjalizacją są badania rynku sektora MSP,badania b2b oraz ewaluacja programów społecznych. Posiadamy przyznany przez OFBOR certyfikat Programu Jakości Pracy Ankieterów w zakresie badań CATI i badań jakościowych.
PageRank: 2 - wieciej: Badania rynku-Agencja badań rynku - Opinia
http://www.opiniaabr.pl/ | link nie działa/spam?


» Statystyka i analiza danych

Statystyka i analiza danych Firma RSTAT jest profesjonalnym dostawcą analiz i opracowań z zakresu badania rynku, opinii, analiz biznesowych. Firma realizuje również projekty o charakterze data mining i analitycznym. R-Stat to firma badawcza skupiająca się głównie na przetwarzaniu i analizie danych. Najczęściej zajmujemy się fazą analizy danych czyli opracowania raportu i wyciągnięcia sensownych wniosków w oparciu o posiadane dane i z wykorzystaniem zaawansowanych metod analitycznych.
PageRank: 2 - wieciej: Statystyka i analiza danych
http://www.rstat.pl/ | link nie działa/spam?


» Skuteczne badania rynku

Skuteczne badania rynku W pierwszej kolejności badania rynku podzielić można według kryterium horyzontu czasowego. Tutaj rozróżnia się analizę i prognozę. Analiza zajmuje się sondowaniem zjawisk, które pojawiają się aktualnie i miały miejsce w przeszłości (np. badania ewaluacyjne). Zajęciem dla prognozy jest natomiast przewidywanie przyszłych tendencji. Kolejną linię podziału poprowadzić można z uwzględnieniem sposobu zbierania danych. Tutaj najczęściej wyróżnia się badania ilościowe i jakościowe. Pierwszy typ mówi o przeprowadzeniu prostej ankiety wśród jak największej liczby ludzi, drugi natomiast odnosi się do ilości uzyskanych informacji z mniejszego grona osób.
PageRank: 2 - wieciej: Skuteczne badania rynku
http://www.ibrfocus.com.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed