« Katalog stron / Usługi / Doradztwo

  :: Dodaj stronę  


» Secus Asset Management SA

Secus Asset Management SA Niezależny dom maklerski specjalizujący się w zarządzaniu aktywami Klienta w oparciu o wyselekcjonowane i wysokodochodowe instrumenty finansowe.
PageRank: 4 - wieciej: Secus Asset Management SA
http://www.secus.pl/ | link nie działa/spam?


» ELSA Toruń

ELSA Toruń ELSA Toruń Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa - strona Grupy Lokalnej działającej przy Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu - UMK
PageRank: 4 - wieciej: ELSA Toruń
http://www.elsa.umk.pl/ | link nie działa/spam?


» Biznesplan, Studium wykonalności, biznes plan

Biznesplan, Studium wykonalności, biznes plan Firma Strategor oferuje: biznesplan, studium wykonalności, strategie marketingowe, wyceny. Biznesplan - szybka realizacja.
PageRank: 4 - wieciej: Biznesplan, Studium wykonalności, biznes plan
http://www.strategor.pl/ | link nie działa/spam?


» BigChina - import z Chin, katalog producentów!

BigChina - import z Chin, katalog producentów! BigChina to pierwszy polski serwis dla importerów z Chin. Zawiera katalog chińskich producentów i produktów chińskich, który działa tak łatwo jak popularne aukcje internetowe. Dzięki forum ekspertów oraz dzięki wielu wartościowym artykułom, handel z Chinami jest prostszy niż kiedykolwiek wcześniej. Pokazujemy jak importować z Chin rozsądnie. Treści do serwisu dostarczają największe w Polsce firmy z zakresu spedycji, logistyki, obsługi celnej i handlu międzynarodowego. Zajmujemy się również pośrednictwem importowym. Pomagamy zaimportować towar z Chin, tak, by nasz klient nie musiał nic robić. Tworzymy również raporty na temat rynku chińskiego.
PageRank: 4 - wieciej: BigChina - import z Chin, katalog producentów!
http://www.bigchina.pl/ | link nie działa/spam?


» Executive Search

Executive Search Polskie biuro światowego lidera w branży Executive Search. Rekrutacja na kluczowe stanowiska, audyt menedżerski. Opis firmy, jej historii, usług, oraz zespołu w Polsce, Europie Centralnej oraz na świecie. Dzięki przynależności do międzynarodowej grupy oraz wieloletniemu doświadczeniu w Polsce, nasza firma realizuje projekty według światowych standardów z jednoczesnym uwzględnieniem specyfiki lokalnego rynku.
PageRank: 4 - wieciej: Executive Search
http://www.amrop.pl/ | link nie działa/spam?


» Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka Pomoc prawna dla firm i osób prywatnych, zastępstwo procesowe w sprawach rodzinnych, gospodarczych i karnych. Porady prawne online. Corporate law firm offering a broad range of legal services including on-line consultations. Located in Warsaw. Offering a broad range of legal services to businesses and individuals, from offices in Warsaw.
PageRank: 4 - wieciej: Kancelaria Adwokacka
http://staczek.com/ | link nie działa/spam?


» PR

PR Portal branżowy polskiej społeczności PR (public relations). Serwis newsline.pl jest źródłem informacji o agencjach PR, zmianach i trendach w kreowaniu oraz prowadzeniu kampanii PR. Ponadto w serwisie znajduje się katalog firm związanych z public relations, blogi ludzi PR i forum dyskusyjne. Newsline.pl to portal branży public relations (PR). W serwisie można znaleźć najświerzsze informacje z branży, oferty pracy, katalogi firm, wywiady, artykuły, blogi użytkowników oraz forum. Zadaniem serwisu jest zjednoczenie polskiego społeczności public relations.
PageRank: 4 - wieciej: PR
http://www.newsline.pl/ | link nie działa/spam?


» Zwrot Podatku z Niemiec

Zwrot Podatku z Niemiec Firma Tax-Pol od wielu lat jest liderem na rynku polskim oferującym zwrot podatku z Niemiec, Holandii i Wielkiej Brytanii. Jako jeden z nielicznych podmiotów na rynku posiadamy doświadczenie i wiedzę, aby uzyskiwać najwyższe zwroty przy prostych procedurach. Zaufało nam już tysiące klientów i co roku grono osób zadowolonych z naszych usług systematycznie powiększa się.rnrnŚwiadczymy usługi również dla Klientów firm, które mają kontakt z osobami pracującymi poza granicami Polski (np. agencje pośrednictwa pracy, biura podróży, biura podatkowe itp.). Zwrot podatku stanowi element uzupełniający takich firm. Wśród naszych partnerów od wielu lat są czołowe polskie agencje pracy oraz firmy zajmujące się odzyskiwaniem podatków.rnrnOd wejścia Polski do Unii Europejskiej tj. od 1 maja 2004 r. do pracy za granicę wyjechało ponad 2 mln. naszych rodaków. Tak ogromna liczba osób to potencjalni Klienci, którzy szukają możliwości odzyskania zapłaconego podatku dochodowego w kraju zatrudnienia.rn
PageRank: 4 - wieciej: Zwrot Podatku z Niemiec
http://www.tax-pol.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed