« Katalog stron / Usługi / Doradztwo prawne

  :: Dodaj stronę  


» Kancelaria prawna , Warszawa, spadki , zachowek

Kancelaria prawna , Warszawa, spadki , zachowek Kancelaria prawna świadczy pełen zakres usług w zakresie prawa gospodarczego, prawa cywilnego w tym spadkowego, prawa rodzinnego , prawa gospodarczego w tym prawa spółek. Oferta skierowana do firm i instytucji obejmuje zarówno bieżącą obsługę prawną ich działalności, jak i doraźną pomoc prawną. Kooperujemy z notariuszami, tłumaczami przysięgłymi oraz specjalistami z różnych dziedzin prawa, w tym z biegłymi rewidentami i doradcami podatkowymi. Osobom prywatnym oferujemy usługi prawne w zakresie spraw rodzinnych , cywilnych oraz konsumenckich. Przyjmujemy sprawy związane z zasiedzeniem nieruchomości oraz zniesieniem współwłasności. W naszych działaniach zawsze mamy wzgląd na dobro naszego klienta. Naszym celem zawsze jest udzielenie rzeczowej i kompetentnej pomocy prawnej. Zapraszamy na stronę kancelarii www.advocat.com.pl
PageRank: 2 - wieciej: Kancelaria prawna , Warszawa, spadki , zachowek
http://www.advocat.com.pl/index_pol.php | link nie działa/spam?


» Kodeks Spółek Handlowych

Kodeks Spółek Handlowych Kodeks spółek handlowych (oficjalny skrót to K.s.h., w języku prawniczym używa się również: KSH, k.s.h.) - jest to ustawa z dnia 15 września 2000 r. Pełna treść Kodeksu Spółek Handlowych. Zapisy prawa, akty prawne. Prawo spółek handlowych określa oragnizację i funkcjonowanie spółek handlowych oraz ich organów. Ustawa reguluje tworzenie, organizację, funkcjonowanie, rozwiązywanie, łączenie, podział i przekształcanie spółek handlowych. Spółkami handlowymi są: spółka jawna, spółka partnerska, spółka komandytowa, spółka komandytowo-akcyjna, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i spółka akcyjna.
PageRank: 2 - wieciej: Kodeks Spółek Handlowych
http://www.kodeksspolekhandlowych.pl/ | link nie działa/spam?


» Ochrona środowiska

Ochrona środowiska Zbiór aktow prawnych dotyczących środowiska i ochrony przyrody. Wszystko na temat ekologii od strony prawnej. Strona stworzona z myślą o osobach, które dobrze orientują się w tym temacie, ale rownież dla ludzi szukających jakichkolwiek informacji dotyczących prawa ochrony środowiska. Serdecznie zapraszamy.
PageRank: 2 - wieciej: Ochrona środowiska
http://www.prawoochronysrodowiska.pl/ | link nie działa/spam?


» Reguły prawa dewizowego

Reguły prawa dewizowego Dla zwykłego laika prawo jest czymś bardzo trudnym do ogarnięcia. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa stronę poświęconą prawu, a konkretniej regułą prawa dewizowego. Wszystkie informacje dotyczące wyżej wspomnianych zagadnień zebrane i klarownie przedstawione na jednej witrynie. Polecamy!
PageRank: 2 - wieciej: Reguły prawa dewizowego
http://www.prawodewizowe.pl/ | link nie działa/spam?


» Prawo karno-administracyjne

Prawo karno-administracyjne Kodeks wykroczeń reguluje wymiar kar za czyny karalne naruszające dobra osobiste, państwowe i społeczne. Szczegółowo wyjaśnia on zasady stosowania kar oraz wykroczenia im podlegające, jak np. wykroczenia przeciw obowiązkowi ewidencji czy szkodnictwo leśne, polne i ogrodowe.
PageRank: 2 - wieciej: Prawo karno-administracyjne
http://www.xn--kodekswykrocze-ooc.pl/ | link nie działa/spam?


» Bezpłatne porady prawne

Bezpłatne porady prawne Internetowy serwis porad prawnych. Znajdziesz tu wiele ciekawych informacji z zakresu konsultacji prawnych, kancelarii prawniczych, pism procesowych czy spraw sądowych. Zobacz, jak przebiegają sprawy o odszkodowania bądź odzyskiwanie należności. Zapraszamy!
PageRank: 2 - wieciej: Bezpłatne porady prawne
http://www.legalservices.pl/ | link nie działa/spam?


» Prawa kanonicznego Kościoła katolickiego

Prawa kanonicznego Kościoła katolickiego Kodeks Prawa Kanonicznego może wydawać się dość skomplikowany, a to dlatego że składa się on z licznych ksiąg, części i kanonów. Wśród ksiąg wyróżniamy np. te dotyczące norm ogólnych, Ludu Bożego, nauczycielskich zadań Kościoła czy sankcji kościelnych.
PageRank: 2 - wieciej: Prawa kanonicznego Kościoła katolickiego
http://www.kodeksprawakanonicznego.pl/ | link nie działa/spam?


» Spadek

Spadek Dziedziczenie a prawo. Doradztwo prawno - spadkowe on-line. Przepisy dotyczące dziedziczenia po bliskich i osobach formalnie nie spokrewnionych, dziedziczenie za granicą.
PageRank: 2 - wieciej: Spadek
http://www.dziedziczenie.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed