« Katalog stron / Usługi / informatyczne

  :: Dodaj stronę  


» Microsoft Portal Firm MSP

Microsoft Portal Firm MSP Przygotowany przez firmę Microsoft portal dla firm z sektora MSP, Małe i Średnie Przedsiębiorstwa. Witryna oferuje wysokiej jakości treści, szkolenia i porady zarówno dla nowych przedsiębiorstw, jak i tych, które na rynku istnieją dłużej. Tematyka serwisu oscyluje wokół zarządzania firmą, dotacji unijnych dla firm, marketingu i sprzedaży, finansów, szkoleń. Witryna jest zorientowana głównie na wykorzystanie IT w firmie.rn
PageRank: 6 - wieciej: Microsoft Portal Firm MSP
http://www.microsoft.com/poland/msp/default.mspx | link nie działa/spam?


» Sklep komputerowy Kraków

Sklep komputerowy Kraków Markowe komputery DELL - Servus Comp Kraków. Dokonujemy wszelkiego rodzaju instalacji sieciowych, wykonujemy usługi serwisowe i obsługi skonfigurowanych zestawów, sieci i stanowisk internetowych. Prowadzimy sprzedaż materiałów eksploatacyjnych i części oraz podzespołów komputerowych.
PageRank: 5 - wieciej: Sklep komputerowy Kraków
http://www.servuscomp.com.pl/ | link nie działa/spam?


» Obsługa firm,programy dla firm,tworzenie strony,pozycjonowanie stron

Obsługa firm,programy dla firm,tworzenie strony,pozycjonowanie stron Bezpiecznie, szybko, tanio i efektownie. Komplekowa obsługa firm w zakresie usług informatycznych.
PageRank: 4 - wieciej: Obsługa firm,programy dla firm,tworzenie strony,pozycjonowanie stron
http://partner.maipa.pl/ | link nie działa/spam?


» Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych Firma HDLab powstała z połączenia dwóch dolnośląskich firm zajmujących się odzyskiwaniem danych. Dzięki połączeniu wiedzy, doświadczeń i technologii firma HDLab jest największą i najbardziej zaawansowaną technologicznie firmą odzyskującą dane na Dolnym Śląsku oraz jedną z czołowych firm w Polsce. Jako jedna z niewielu firm w Polsce posiadamy specjalnie wyposażone laboratorium, dzięki czemu możemy odzyskać dane niezależnie od rodzaju uszkodzenia, systemu plików i systemu operacyjnego.
PageRank: 4 - wieciej: Odzyskiwanie danych
http://www.hdlab.pl/ | link nie działa/spam?


» erp

erp Enterprise Resource Planning systemy komputerowe, których zadaniem jest pomoc w zarządzaniu przedsiębiorstwem lub we współpracy między grupami przedsiębiorstw. Zbiera on dane i pozwala działać na zebranych danych. Może obsługiwać wszystkich lub tylko na niektórych szczeblach zarządzania. Oprogramowanie dla ciebie.
PageRank: 4 - wieciej: erp
http://www.decyzje-it.pl/ | link nie działa/spam?


» SYSTEmEG - programy na zamówienie,aplikacje WWW, pozycjonowanie stron.

SYSTEmEG - programy na zamówienie,aplikacje WWW, pozycjonowanie stron. SYSTEmEG - Tworzymy oprogramowanie na zamówienie, aplikacje internetowe wraz z pozycjonowaniem, prezentacje multimedialne, projekty DTP. Dystrybutor oprogramowania Agema oraz sprzętu komputerowego.
PageRank: 3 - wieciej: SYSTEmEG - programy na zamówienie,aplikacje WWW, pozycjonowanie stron.
http://www.systemeg.pl/ | link nie działa/spam?


» NUIT - usługi informatyczne, Łódź

NUIT - usługi informatyczne, Łódź NUIT - usługi informatyczne dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Outsourcing, szkolenia, wdrożenia, projektowanie oraz pozycjonowanie stron internetowych i inne usługi informatyczne. Łódź.
PageRank: 3 - wieciej: NUIT - usługi informatyczne, Łódź
http://www.nuit.pl/ | link nie działa/spam?


» Usuwanie trojanów

Usuwanie trojanów Warszawskie Pogotowie Komputerowe - dojazd do klienta - Naprawa i odwirusowanie komputera, instalacja Windows. Solidnie i uczciwie.
PageRank: 3 - wieciej: Usuwanie trojanów
http://www.pomockomputerowa.info/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed