« Katalog stron / Usługi / obsługa imprez

  :: Dodaj stronę  


» Iluzjonista Slawomir Kowalski

Iluzjonista Slawomir Kowalski Strona domowa iluzjonisty Sławomira Kowalskiego zawierająca oferte pokazów:rnrnPokaz scenicznyrnrnIluzjoinista bawi widownie stojąc na scenie lub rnw dobrze widocznym dla wszystkich miejscu.rnMożliwość wyboru jednego z wariantów pokazu:rnrn- etiuda iluzjonistycznarnWystęp przy ornamentacji muzycznej. 15 minut rnelegancji, gagów i oczywiście magii.rnrn- iluzja kontaktowarnMagik zabawia publiczność dialogami doprawionymirnszczyptą humoru, prezentując efekty z udziałem widzów.rn30-40 minut bliskiego kontaktu z magią.rnrn- muzyka i słowornIluzjonista przez 30-40 minut prezentujernnaprzemian efekty ubarwiane muzyką i okraszanerndowcipnym dialogiem z widzami. Iluzja scenicznarnświetnie sprawdza się na firmowych imprezachrni bankietach, imprezach plenerowych, podczasrnakcji promocyjnych i marketingowych.rnrnrnIluzja z bliskarnrn Sławomir Kowalski od ponad trzech lat co tydzień,rntą formą magii z powodzeniem bawi gości rnwarszawskiej restauracji Meltemi. rnrn W tego typu pokazach iluzjonista
PageRank: 2 - wieciej: Iluzjonista Slawomir Kowalski
http://www.iluzjonista.boo.pl/ | link nie działa/spam?


» Stoiska targowe

Stoiska targowe Resovia Expo - zabudowa targowa - standardowa z wyposażeniem dodatkowym ( do 5000 m.kw) stoiska targowe indywidualne - projektowanie, produkcja, budowa,montaż i demontaż na targach hale namiotowe, namioty piknikowe - wynajem na targi, konferencje, zjazdy, sympozja, imprezy integracyjne i firmowe nagłośnienie - wynajem na różne imprezy organizacja targów, konferencji, zjazdów, sympozjów, imprez plenerowych, sportowych i integracyjnych organizacja specjalistycznych imprez firmowych - promocyjnych, handlowych, integracyjnych, dni otwartych instalacje elektryczne i oświetlenie tymczasowe - projektowanie, wynajem z obsługą ogrzewanie nadmuchowe - wynajem urządzeń reklama - zewnętrzna i wewnętrzna, projektowanie, wykonastwo, druki wielkoformatowe
PageRank: 2 - wieciej: Stoiska targowe
http://www.resexpo.com.pl/ | link nie działa/spam?


» Wypożyczalnia laptopów

Wypożyczalnia laptopów Wypożyczalnia laptopów, wypożyczanie sprzętu komputerowego i projektorów multimedialnych na szkolenia i konferencje, wynajem laptop, wypożczanie laptopów, wynajem projektor multimedialny. Obsługujemy szkolenia, konferencje, targi, wystawy. Zapewniamy pomoc informatyczną przy instalacji sprzętu i obsłudze eventów.
PageRank: 2 - wieciej: Wypożyczalnia laptopów
http://www.notebooking.pl/ | link nie działa/spam?


» Urządzenia rozrywkowe

Urządzenia rozrywkowe Dysponujemy urządzeniami rozrywkowymi typu: byk rodeo, zamki dmuchane, organizujemy ciekawe turnieje m.in. turniej darta turniej w piłkarzyki. Wyposażenie klubów i pubów w automaty do gry. Organizacja festynów, imprez plenerowych, imprez firmowych, imprez integracyjnych. Pikniki rodzinne i firmowe. Wynajem stołów bilardowych. Obsługą zajmują się najlepsi konferansjerzy, krupierzy oraz hostessy. Doskonała zabawa dla dorosłych i dla dzieci.
PageRank: 2 - wieciej: Urządzenia rozrywkowe
http://www.hurtownia-rozrywki.pl/ | link nie działa/spam?


» Nagłaśnianie Warszawa

Nagłaśnianie Warszawa Firma Silver Sound to wysokiej klasy nagłośnienie koncertów festynów imprez i innych zdarzeń. Mamy zaszczyt zaproponować Państwu pełny wachlarz usług nagłośnienia, oświetlenia i sceny oraz zapewniamy całościową oprawa techniczną i artystyczną wszelkiego typu imprez masowych. Z nami każda impreza jest udana
PageRank: 2 - wieciej: Nagłaśnianie Warszawa
http://www.silversound.pl/ | link nie działa/spam?


» Organizowanie targów i wystaw

Organizowanie targów i wystaw Wszystko na temat organizowania targów i wystaw. Organizowanie stoisk targowych. Rodzaje targów, targi dla każdego, dla przedsiębiorców, bezrobotnych, uczniów, cele i funkcje targów. Dlaczego warto uczestniczyć w imprezach targowych, targi w Polsce i na świecie. Jakie targi wybrać, czym kierować się przy wyborze targów i wystaw.
PageRank: 2 - wieciej: Organizowanie targów i wystaw
http://www.targi-sawo.com.pl/ | link nie działa/spam?


» Wyjazdy integracyjne

Wyjazdy integracyjne Obecnie nieodłączną częścią prowadzenia każdego biznesu staja się imprezy Integracyjne. Open Mind Team to firma dzięki której, nie muszą Państwo martwić się o firmowy wyjazd.
PageRank: 2 - wieciej: Wyjazdy integracyjne
http://www.omteam.pl/ | link nie działa/spam?


» Wesela Tychy

Wesela Tychy Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Dla Państwa stworzymy niezapomniane przyjęcie weselne na najwyższym poziomie . Mamy zaszczyt zaproponować Państwu organizację przyjęcia weselnego na sali weselnej restauracji RETRO w Tychach.
PageRank: 2 - wieciej: Wesela Tychy
http://wesela-tychy.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed